Інформація про завод ТОВ "МЗТК - Турбоком"

ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів» - це молоде перспективне підприємство з 12-річним досвідом роботи. За цей час воно встигло зарекомендувати себе як виробник якісної конкурентоспроможної продукції. Підприємство спеціалізується на виробництві турбокомпресорів, які використовуються для установки на транспортні засоби, сільськогосподарську, спецтехніку з турбованими двигунами.

З дня утворення і по даний момент колектив «Мелітопольського заводу турбокомпресорів» докладає активні зусилля для просування своєї продукції на ринках СНД під офіційними торговельними знаками «МЗТк», «Турбоком». Вигідне виділення серед конкурентів не тільки за ціною і зовнішнім виглядом, а в першу чергу високою якістю і надійністю своїх турбокомпресорів – ось до чого прагне колектив молодого підприємства, що динамічно розвивається «МЗТк -Турбоком».

Введення жорсткого контролю якості готової продукції ВТК на протязі всього циклу виробництва; підбір, навчання, підвищення кваліфікації співробітників; відкриття торгових представництв на території СНД; поліпшення товарного виду; розширення номенклатури турбокомпресорів; робота по створенню замкнутого циклу виробництва; технічне переобладнання виробництва; використання сучасних технологій, матеріалів та досягнень у сфері виробництва турбокомпресорів; участь у спеціалізованих міжнародних виставках  «АГРОПРОДЭКСПО – 2007, 2008» р. Астана, «Агро – 2007, 2008» Київ р. та ін) – і це далеко не всі кроки, зроблені колективом заводу для досягнення поставлених цілей.

Відмінною особливістю заводу «МЗТк - Турбоком» є фірмова упаковка і обов'язкове маркування кожного турбокомпресора своїм торговим знакомНа кожному ТКР є голограма та штрих–код. Турбокомпресор укомплектований номерним паспортом, інструкцією по експлуатації, упакований у фірмову картонну коробку, а корпус середній у зборі упакований у фанерний протиударний ящик. Готова продукція відповідає вимогам ДСТУ 2270-93 (ГОСТ 19099-86), ГОСТ 12.3.001-85, ГОСТ 17411-91, ГОСТ 18460-91, ТУ У 29.1-2626611735-001:2005

«Турбокомпресори автотракторних і комбайнових дизелів типу ТКР. ТУ», має всі необхідні сертифікати і дозволена до експорту. Виконання показників якості та надійності у відповідності з технічною документацією та вимогами споживачів є основним завданням колективу ТОВ «МЗТк - Турбоком».

Постійно зростаючий попит на продукцію ТОВ «Мелітопольського заводу турбокомпресорів» привів до значного збільшення обсягів виробництва, що в свою чергу підштовхнуло керівників підприємства на збільшення виробничих площ. Найближчим часом планується введення в експлуатацію нового корпусу заводу, оснащеного сучасним обладнанням, з використанням інноваційних передових технологій обробки металів. Наприклад: багаторізцеві токарні верстати з ЧПУ і приводним інструментом провідних зарубіжних виробників дозволять проводити обробку основних видів заготовок за одну установку, забезпечуючи високу точність обробки при низької шорсткості поверхонь.

Все це в комплексі дозволить оптимізувати технологічні процеси, що виключить ризики випуску недоброякісної продукції, підвищити продуктивність праці, збільшити обсяги виробництва без втрати якості, а в кінцевому підсумку дозволить споживачам нашої продукції економити на дорогий ремонт автотракторної та спец - техніки.

Крім високої якості турбокомпресорів, що випускаються, існує ще ряд переваг роботи з нами:
- наявність готової продукції. З 05.07.2005 р. турбокомпресори, вироблені під торговими марками "Турбоком" і "Мелітопольський завод турбокомпресорів", можна купувати за готівковий і безготівковий розрахунок зі складу. Взаєморозрахунки здійснюються;
- доставка в будь-яке місто України, Казахстану, Білорусі, інших країн СНД і близького зарубіжжя. Співробітники відділу маркетингу ТОВ "Мелітопольського Заводу Турбокомпресорів" володіють великим досвідом зовнішньоекономічної діяльності і докладуть всі зусилля для швидкого і повного митного оформлення вантажу та підготовки всіх необхідних документів для взаємовигідного та довгострокового співробітництва;
- підприємство виконує терміновий ремонт будь-якої складності турбокомпресорів вітчизняних та імпортних виробників.