«МЗТК – Турбоком» - завод великих можливостей!

Постійне збільшення попиту на турбокомпресори заводу «МЗТк-ТУРБОКОМ» прискорило розвиток підприємства, його технічне переоснащення, створення системи контролю якості сировини та готової продукції. Турбокомпресори під торговою маркою «ТУРБОКОМ» і «МЗТк» сьогодні застосовують на автомобілях, тракторах, сільськогосподарської та спецтехніки практично у всіх країн СНД, а також зарубіжжя, де застосовується техніка виробництва колишнього СРСР.

Географія продажів турбонагнітачів ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів» (МЗТк)простягається від Балтики до Далекого Сходу, від Крайньої Півночі до Центральної і Середньої Азії.

  

Завод складає серйозну конкуренцію таким визнаним лідерам у сфері виробництва турбокомпресорів, як «Борисовський завод агрегатів» Р. Білорусь, ВАТ «АВТОДИЗЕЛЬ» р. Ярославль, а також китайським і турецьким підприємствам, які у співвідношенні «ціна-якість» стали помітно поступатися торгової марки «ТУРБОКОМ». Саме це стало основним чинником зростання попиту на продукцію заводу, що призвело до збільшення виробничих площ, підвищення обсягів виробництва для задоволення потреби в турбокомпресорах (щорічне зростання обсягів випуску становить в середньому 20%). Слідуючи цілям, створення і закріплення бренду «Мелітопольський завод турбокомпресорів» на ринку виробників запчастин для АПК, підприємство постійно приймає участь у спеціалізованих міжнародних виставках, які, будучи головним місцем зустрічей та обміну професійним досвідом фахівців агропромислового комплексу і агроснабженческих компаній, дають потужний стимул для популяризації торгової марки «ТУРБОКОМ», розвитку і розширення дилерської мережі заводу. Відвідайте 3D-ТУР по заводу.

Спеціалізація заводу

Щоб зрозуміти секрет успіху мелітопольського заводу, вирушимо в невеликий екскурс по підприємству. Основна спеціалізація МЗТк – виробництво нових і ремонт б/в турбокомпресорів для автотракторної і сільськогосподарської техніки. Заснований завод в 2000 році, проте його виробничі досягнення і рівень технічного оснащення не дозволяють застосувати до нього визначення «молоде підприємство». Сьогодні Мелітопольський завод турбокомпресорів «Турбоком» - це підприємство з потужною виробничою базою, що включає цеху алюмінієвого лиття, механічної обробки деталей і вузлів, слюсарно-складальний, випробувальний цеху, а також склади сировини, заготовок, деталей, комплектуючих і готових виробів. Можливості заводу дозволяють проектувати, виготовляти турбокомпресори типу ТКР для автомобільної, сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також виробляти високоякісний ремонт будь-якої складності турбоагрегатів різних світових виробників.

   

Завод великих можливостей

Тільки цех механічної обробки деталей і вузлів займає площу більше 1 тисячі квадратних метрів, а в найближчій перспективі він буде збільшено вдвічі. Сучасні, від провідних зарубіжних виробників, металообробні токарно-фрезерні центри, верстати з ЧПУ, інструмент, електронне обладнання для контролю якості на різних етапах виробництва, верстати та стенди для виконання діагностики, тестування та випробування насосів, вузлів і комплектуючих ТКР - практично виключили можливість попадання дефектної продукції кінцевому споживачеві, аграріям. Підвищення продуктивності праці, збільшення обсягу виробництва без втрати якості,інноваційний підхід у виготовленні турбокомпресорів все це дало можливість знизити собівартість продукції і стало важливим і вирішальним фактором для замовників при виборі надійного постачальника Мелітопольського заводу турбокомпресорів «ТУРБОКОМ».