Новини

Група компаній «Турбоком» уклала контракт з холдингом «Метінвест»

Ми раді повідомити про укладення контракту з найбільшим в Україні і одним з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і стали - холдингом «Метінвест».

У січні 2018 року «Турбоком» здійснив першу поставку турбокомпресорів для ПрАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», ПрАТ «ІнГЗК». Всі ці компанії входять до складу холдингу «Метінвест». Як результат - спецтехніка, яка працює в важких умовах видобутку гірських порід і металів, оснащена турбокомпресорами нашої торгової марки.

5 років плідної співпраці під знаком «Омега»

У квітні завод «Турбоком» відвідав начальник управління закупівель ТОВ «ТПК« ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА »Гаврюшин Іван Анатолійович. Наша співпраця з партнерами триває більше 5 року і з кожним роком ми спільно розвивається і підкорює нові горизонти.

Додаток “Турбо-Компас”

Ні для кого не секрет, що група компаній Турбоком не стоїть на місці. Ми намагаємося крокувати в ногу з часом і зробити якомога більше для зручності наших клієнтів і партнерів. Відгукуючись на ваші заклики, ми допрацювали версію програми "Турбоком-Компас", яка може бути доступна не тільки на вашому ПК, але також ви можете завантажити його на свій девайс, на базі Android і IOS.

Нова лінійка продукції!

Група компаній ТУРБОКОМ не зупиняється на досягнутому. У слід за недавньої новинкою ТКР-90, перша партія якої була розкуплена протягом тижня, ми вирішили порадувати Вас створенням цілої лінійки турбін на двигун Cummins.

Турбоком - лідер сервісу!

Завод «Турбоком» вводить нову Систему Лояльності для своїх клієнтів! Думаючи про кінцевих споживачах своєї продукції, командою заводу було прийнято рішення спростити процес розгляду рекламаційних випадків і розширити свої гарантійні зобов'язання.

З 1 січня 2017 року купуючи продукцію ТМ «Турбоком», Ви отримуєте 1 рік гарантії (але не більше 18 місяців з дати виробництва), в перебігу якого Завод зобов'язується виконати сервісне обслуговування за свій рахунок.

Новий турбокомпресор ТКР - 90 вже в продажу!

У березні 2017 року поступила у продаж перша партія турбін ТКР - 90.

Ця модель турбокомпресора застосовується на Автомобілях МАЗ, ЗІЛ, Урал, КрАЗ, автобус ЛіАЗ.

Встановлюється на двигуни: ЯМЗ-236Н3, ЯМЗ-236Б, ЯМЗ-236НБ2, ЯМЗ-236НД, ЯМЗ-236НД2, ЯМЗ-7601.10, ЯМЗ-236БК, ЯМЗ-236БЕ, ЯМЗ-236НЕ2, ЯМЗ-236БЕ.

Відкрито офіційне представництво заводу «TURBOCOM-KZ» в Республіці Казахстан

Завод турбокомпресорів «ТУРБОКОМ», з метою скорочення термінів постачання своєї продукції в Казахстан і навколишні країни, а також покращення клієнтського сервісу Покупців відкрив офіційне представництво заводу в м. Костанай (Республіка Казахстан).

Технічний крок уперед заводу «Турбоком»

Технічна сторона виробництва завжди повинна іти вперед і підлаштовуватися під потреби та технічні особливості клієнтів.

Завод Турбоком в 2016г зробив крок вперед і призупинив випуск звичайної 6ки і поставив на конвеєр форсовану 6ку.

Сторінки