5 років плідної співпраці під знаком «Омега»

У квітні завод «Турбоком» відвідав начальник управління закупівель ТОВ «ТПК« ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА »Гаврюшин Іван Анатолійович. Наша співпраця з партнерами триває більше 5 року і з кожним роком ми спільно розвивається і підкорює нові горизонти.

До ювілею спільне партнерства директор ГК «ТУРБОКОМ» Овчаренко Володимир Геннадійовича разом з фінансовим директором завод Лютого Ігорем Олеговичем особисто влаштував гість демонстрацію наших потужностей і показало одному з перших етапів будівництва нових ливарного заводу. До слова сказати, Іван Анатолійович раніше відвідував завод і під час екскурсії відразу зазначив, що ми дуже сильно за цей час розширили і розвинули своє виробництво. Так само, було позитивно відзначено і стрімке збільшення асортименту, а точніше наші «гарячі» новинки ТКР-90 і лінійка турбокомпресорів на двигуни Cummins.

Розкриваючи перед Вами невелику завісу, з початку 2017р екскурсію по нашому заводу провели вже більше ніж для 15 партнерів і клієнтів. Тому з величезним задоволенням, ми запрошуємо всіх відвідати завод з великої екскурсією. 2017р на ТУРБОКОМ оголошується роком відкритих дверей!