День машинобудівника

Остання неділя вересня – це не звичайний день. У цей день працівники машинобудівної галузі України, Білорусії, Росії святкують своє професійне свято – День машинобудівника. Адже машинобудування - одна з головних і престижних галузей економіки України. Думаєте, що якщо у вашій родині немає інженерів-машинобудівників, так це не ваше свято? Тоді Ви помиляєтесь, і ось чому. Хіба Ви не використовуєте в повсякденному житті продукцією машинобудівників? Ми їздимо на транспорті, користуємося домашньою технікою, ми застосовуємо в житті якісь предмети, які неможливо було б придбати без праці фахівців цієї найважливішої галузі. Ось і виходить, що День машинобудівника, який відзначають в останню неділю вересня - це свято для всіх мелітопольців. Також в цей же день, за доброю традицією, городяни відзначають і День народження свого улюбленого міста Мелітополь, якому в цьому році виповнилося 231 рік.

Святкування розпочалося з виставки-ярмарки промислових і торговельних підприємств на центральних вулицях міста. Одне з почесних місць на виставці зайняли стенди заводу «МЗТк» і Ливарної Компанії «МЕЛТ», що входять в Групу «ТУРБОКОМ». Продукція ТУРБОКОМа цікавила не тільки мелітопольців і жителів району, які відвідали захід, але й привернула особливу увагу з боку офіційної делегації на чолі з секретарем міськради Сергієм Мінько та головою обласної ради Віктором Межейко.

Генеральний директор заводу Володимир Овчаренко зустрічав офіційних гостей та представників ЗМІ на виставковому стенді підприємства, розповідав їм про труднощі, досягнення, плани, перспективи підприємства.

Відзначити успіхи підприємств «МЗТк» і «МЕЛТ», подякувати їх співробітникам і керівництву за докладені ними зусилля, спрямовані на розвиток машинобудування та благоустрій Мелітополя, на святкування Дня міста приїхав голова Запорізької обласної адміністрації Едуард Гугнін. За високий професіоналізм, сумлінну працю та активну участь у житті міста і Запорізького краю він урочисто вручив медаль «За розвиток Запорізького краю» генеральному директору Групи «ТУРБОКОМ» Володимиру Овчаренко. Що також додало гордості за своє підприємство і святкового настрою співробітникам ТУРБОКОМа, надихаючи їх на нові трудові досягнення.

 Після офіційної частини святкування Дня народження міста Мелітополя та Дня машинобудівника колективне свято перемістилося на територію підприємства, де працівники заводу «МЗТк» і Ливарної Компанії «МЕЛТ» разом із своїми сім'ями в теплих і дружніх обставинах за святковим столом продовжили відпочинок.  Де протягом усього вечора звучала жива музика, душевні тости і побажання добра світу процвітання місту і коханому ТУРБОКОМу. Дитячі аніматори, кулінарні шедеври, цікаві конкурси з нагородженнями переможців - все це не може не радувати дружний і згуртований колектив підприємства, якому в наступному році виповниться кругла дата з дня офіційного освіти - 15 років. Як на будь-якому гарному святі, керівники заводу «МЗТк» і компанії «МЕЛТ» не тільки роздавали привітання, але й самі одержували подарунки від своїх співробітників, партнерів, представників. Одними з таких приємних сюрпризів стали барила з пивом «Букет Чувашії», які передали колеги з сервісного центру м. Чебоксари, а також величезний торт, спечений заводськими кухарями.

 

Колектив відпочив, набрався позитиву, відчув турботу керівництва і важливість своєї справи для підприємства, міста, країни. Тепер на довго вистачить сил, бажання, натхнення випускати тільки якісну і надійну продукцію під торговими марками МЕЛТ і ТУРБОКОМ! Прославляючи тим самим свій завод, своє місто і всіх машинобудівників України.