Група Компаній «Турбоком» тепер у складі програми PROMICE (Canada)

29 червня 2016г Група Компаній «Турбоком» офіційно увійшла до складу робочої групи програми уряду Канади PROMICE (PLEDDG).

                Головний офіс проекту ПРОМІС «Партнерство для розвитку міст» розташований в м. Оттава (Столиця Канади). Їх основні завдання:

- Відкритість та ефективність прийняття рішень на міжнародних і внутрішніх рівнях;

- Підтримка розвитку та підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств;

- Екологічна збалансованість;

- Гендерна рівність.

зокрема, проект допоможе 16 містам нашої країни знайти нові підходи у веденні бізнесу і прискоренні розвитку території. Перш ніж розпочати співпрацю, канадці вивчають ситуацію в містах обласного підпорядкування, щоб зорієнтуватися, які проекти можна буде впроваджувати на місцях.

Під час візиту канадські представники зустрілися з великими підприємцями, в тому числі і з керівництвом ДК «Турбоком». Переговори акцентували увагу на необхідності збереження існуючого в місті та районі виробничого потенціалу.

У рамках цієї зустрічі був сформований склад робочої групи проекту, до якої увійшло 27 осіб, у тому числі і Генеральний директор ГК «Турбоком» Овчаренко Володимир Геннадійович. Була проведена екскурсія по заводам, щоб показати рівень нашої країни.

Після екскурсії було проведено засідання робочої групи. Цілі, досягнуті на цьому засіданні:

- налагодження співробітництва з усіма членами робочої групи;

- розробка програми просування продукції міста на зовнішні ринки;

- початок роботи над заповненням експортного профілю міста.

ГК «Турбоком» постійно працює над розширенням ринку і зв'язків з іншими країнами. Ми не в перший раз зустрічаємо світових представників на заводі і вже переконалися в тому, що відповідаємо всім стандартам якості і вимогам. Ми 15 років є лідерами і не плануємо зупинятися на досягнутому. Чекайте нових і цікавих новин найближчим часом.