Мелітополь - наш дім!

У місті Мелітополі 5 квітня пройшла акція «Мелітополь – наш дім!». Головною умовою в ній став принцип добровільності і всяка відсутність політики. З атрибутів, що говорять про належність учасників до акції були прапори підприємств і зелені стрічки, зав'язані на руки. Організаторами та учасниками акції стали провідні підприємства міста, такі як ТОВ «ТУРБОКОМ»,  ТОВ «ТАРА», ТОВ «ЮТАС», ТОВ «МПІ-Агро», Тм Гидроліга та інші великі підприємства. Всього в акції взяла участь 21 компанія-виробник.

У важкій ситуації, що панує в країні, підприємці міста та працівники компаній хотіли показати, що всі вони звичайні люди, які звикли працювати, платити податки, з яких наповнюється бюджет,  піклуватися про свої сім'ї і рідне місто, а не мітингувати.  Однак і залишатися в стороні від подій, що відбуваються в країні, вони не можуть. Колективи підприємств вважають своїм обов'язком допомогти їй як ніколи раніше і власним прикладом показати, що жодні слова не замінять простих і правильних вчинків.

Для цього представники міських компаній вирішили навести порядок на вулицях, зробивши більш шляхетним наш з вами спільний дім. Таким чином, показати свою любов до рідного міста і країни, якій так необхідно зараз це почуття.

За кожним підприємством була закріплена територія, де був наведений порядок. В 8 годин ранку учасники акції приступили до збирання на виділених їм ділянках в різних кінцях міста. Але цим вирішили не обмежуватися. Точкою збору був обраний парк ім. Горького, де вирішили підвести підсумки і відпочити після роботи. Саме туди колонами від своїх підприємств висунулися трудові колективи – збираючи по дорозі сміття: сушняк, пластикові пляшки, пакети та інше сміття.

Свято спочатку замислювався як сімейне, тому багато хто прийшов на прибирання сім'ями. Адже разом завжди веселіше і швидше будь-якій справі робитися. У парку на всіх чекала смачна каша, гарячий чай і здобні булочки. На дитячому майданчику діточок розважала клоунеса  веселими конкурсами, поки батьки насолоджувалися  відпочинком.

Хочемо висловити подяку всім, хто відгукнувся і взяв участь у «чистій» акції. Мелітополь – це наш дім,  а коли в хаті чисто і затишно думається  про хороше. Чисте місто – чисті думки!!