Розвиток заводу «Турбоком» спільно з Німеччиною

Група Компаній «Турбоком» не стоїть на місці вже 15 років. З кожним роком ми розвиваємося і включаємо в своє виробництво все нові і нові напрямки. І зупинятися на досягнутому не плануємо! Тому в червні ми запросили до нас на завод Херста Лінна з Німеччини.

Містер Лінн один з небагатьох керівників, який успішно продовжує сімейний бізнес " уже протягом кількох поколінь. Одним з основних його профілів є – ливарне виробництво. Відвідував він наші заводи з метою обмінятися досвідом і привнести в завод «Турбоком» ще більше надійності і якості.

Спеціально для Містера Лінна керівництвом заводу «Турбоком» був показаний проект розширення заводських площ і вперше озвучені плани по відкриттю нового ливарного виробництва. І незважаючи на численний досвід Містера Лінна і німецькі традиції виробництва, нам вдалося позитивно здивувати його.

17 червня для заводу «Турбоком» стало відправною точкою для обговорення та проектування запуску нової альтернативної продукції. Випуск якої буде спиратися не тільки на наш багаторічний досвід, але й на досвід та підтримку Містера Лінна. Так що незабаром – чекайте від нас ще новин!

Крім ділових розмов і екскурсії по заводах ГК «Турбоком», ми склали невелику програму для нашого гостя на всі 3 дні перебування в нашій країні. Нам вдалося відвідати краєзнавчий музей, сходити на виставку ретро-машин і музей військової техніки. Після цих екскурсій ми занурилися в атмосферу живої і красивої природи в оточенні позитивних і спортивних дітей. Ми показали Містерові Лінну, що пишаємося нашими спортсменами-боксерами. Поділилися з ним їх досягненнями та спортивним життям нашого заводу. Наше підприємство підтримує вже протягом 10 років спортивні починання нашої країни і з цього року стали генеральними спонсорами збірної нашої країни з Мас-рестлінгу. І спільно з Містером Лінном прийшли до висновку, що повинні відвезти наших чемпіонів на змагання до Німеччини. Містер Лінн був приємно здивований ставленням заводу до спорту і сказав, що у спортивній пропаганді ми не поступаємося Німеччини.

Ми вдячні Містерові Лінну за відвідування ЦК Турбоком і за початок нових плідних відносин з Німеччиною.