Увага! Оновлення маркування турбін

Хоча на ринку турбокомпресорів існує ряд проблем, що виникають при використанні неоригінальних виробів, саме контрафактна продукція представляє найбільший ризик для офіційних дистриб'юторів і кінцевих споживачів. Контрафактний продукт (підробка) – це шахрайська імітація справжнього продукту, розробленого, щоб обдурити кінцевого користувача, використовуючи для цього ідентичні упаковки, логотипи, товарні знаки та етикетки. Підробка турбокомпресорів є зростаючою проблемою, початок якої, на думку експертів, було покладено в Китаї, але тепер це стало проблемою світового ринку турбокомпресорів. Україна не стала винятком у цьому процесі: підприємство «МЗТк «ТУРБОКОМ», яке є єдиним заводом-виробником (з виробничими потужностями, сучасним обладнанням, численним трудовим колективом), останнім часом все частіше і частіше стикається з випадками збільшення пропозицій на ринку СНД турбокомпресорів, які виробляються в так званих "гаражах", але при цьому пропонуються як заводська продукція.

Збільшення кількості неякісної, підробленої продукції завдає шкоди, в першу чергу споживачам, а потім вже б'є по добросовісним виробникам, таким як ТУРБОКОМ та їх представникам.

Чому контрафактна продукція проблема для ТУРБОКОМА?

 • Шкода нашому імені;
 • Втрата частки ринку;
 • «Несправедлива конкуренція».

Чому контрафактна продукція проблема для кінцевого користувача?

 • Підроблені турбокомпресори не проходять ретельного тестування, як заводські турбокомпресори компанії Турбоком;
 • Контрафактні турбокомпресори зроблені з використанням дешевих матеріалів, які не здатні витримати високі температури, при яких працює турбокомпресор;
 • Контрафактні турбокомпресори не мають повної відповідності з двигунами, що могло б забезпечити їх максимальну продуктивність;
 • Всі вищевказані недоліки підроблених турбокомпресорів призводять до зайвої розтрати палива і значно скорочують термін експлуатації турбокомпресораа і двигуна в цілому.

«Мелітопольський Завод Турбокомпресорів» на даний момент використовує всі можливі ресурси для захисту своєї продукції від підробок та нелегального збуту товару. У наступній інформації наведено рівні захисту продукції «ТУРБОКОМ», які вбережуть Вас від придбання її підробки.

 1. Випуск продукції під торговими марками «МЗТк» і «ТУРБОКОМ»;
 2. На кожен турбокомпресор наклеюють захисну голограму з логотипом заводу;

  

 1. Кожному турбокомпресору присвоєно заводський серійний номер, який нанесений на табличку (бирку) і внесений в технічний паспорт виробу.

  

У цьому році завод ТУРБОКОМ зробив ще один крок щодо захисту продукції: у червні 2015 року колір бирки на продукції для вітчизняного ринку (Україна) був змінений з синього на золотистий, в той час, як для експортних поставок бирку залишили синього кольору. Відтепер тільки турбокомпресори з золотистої биркою (для внутрішнього ринку) підлягають гарантійному обслуговуванню, ремонту або заміні виробником у випадках передчасного виходу з ладу.

    

 1. Турбокомпресор упакований в щільний поліетиленовий пакет і фірмову картонну коробку з індивідуальним серійним номером виробу.

  

 1. Всі вхідні і вихідні отвори турбокомпресора закриті пластмасовими кришками жовто-лимонного кольору з логотипом виробника;
 2. На фланці отвори для подачі масла в корпус підшипників закріплений червоний маркер із вказівкою залити масло перед встановленням турбокомпресора;
 3. У комплект поставки кожного турбокомпресора «МЗТк - ТУРБОКОМ» входять:
  • паспорт турбокомпресора з інструкціями, описом, рекомендаціями, гарантійним талоном, відміткою ВТК;
  • комплект прокладок для встановлення турбонагнітача на транспортний засіб;

  

Тільки наявність всіх перерахованих вище ознак підтверджують оригінальність товару. Також для гарантії оригінальності придбаного Вами турбокомпресора, рекомендуємо зв'язатися з виробником, перевіряючи серійні номери вашого турбоагрегату з заводською базою даних, або купуйте турбіни тільки у офіційних дилерів і торгових представників заводу ТУРБОКОМ. Виконання даних умов забезпечує куплені турбокомпресори гарантійним строком протягом одного року.