Влада запорізького краю дякує "Турбокому"

Черговою вагомою вдячністю поповнилася скарбничка грамот заводу «ТУРБОКОМ». Губернатор області Олександр Пеклушенко вручив генеральному директору підприємства Володимиру Овчаренко диплом «За вагомий внесок у розвиток Запорізького краю».

Нагородження проходило в обласному центрі 4 вересня і було приурочено до Дня підприємця. На урочистості з нагоди свята в театр ім. Магара запросили кілька сотень керівників підприємств Запорізької області, які не тільки самі розвиваються, але і надають активну допомогу в благоустрої свого регіону.

Відрадно, що серед «обраних» виявився і мелітопольський «ТУРБОКОМ». Адже в Запорізькій області налічується понад 50 тисяч великих і дрібних підприємств. І треба бути дуже активним меценатом, щоб потрапити в сотню кращих.

Заслуги заводу турбокомпресорів і особисто Володимира Овчаренка перед Мелітополем городянам добре відомі. Це і освітлення вулиць, будівництво дитячих майданчиків, матеріальна підтримка медичних закладів, спонсорування розвитку культури і спорту в нашому місті. Причому, керівник «ТУРБОКОМа» завжди відмінно розуміє, де в кожен момент соціальна проблема найгостріша. У цьому йому допомагає його депутатська робота в міській раді.

- Спасибі всім підприємцям Запорізької області за важку і благородну працю. Бажаю, щоб обсяги виробництва та прибутку підприємців тільки зростали, а ціни на енергоносії і податки знижувалися, - такими словами привітав губернатор запорізьких підприємців.

Зі свого боку, голова обласної ради Павло Матвієнко додав, що облрада передбачила на підтримку підприємництва 700 тисяч гривень. У наступному році депутатський корпус планує збільшення фінансування цього напряму, так як більше 20% обласного бюджету формується за рахунок податків, які сплачують підприємці.