Спорт

Група компаній Турбоком і Федерація мас-рестлінгу України підвели підсумки річної співпраці

Група компаній Турбоком вже багато років сприяє розвитку вітчизняного спорту. Одним з напрямків є розвиток такого порівняно нового виду спорту як мас-рестлінг. Турбоком є ​​генеральним спонсором Федерації мас-рестлінгу України. Президент федерації Валерій Газаєв відзначив величезний внесок Турбокома в розвиток мас-рестлінгу і інших силових видів спорту та вручив призи та пам'ятні подарунки, які тут же зайняли своє місце серед інших спортивних трофеїв Групи компаній Турбоком.

Вихованка Академії Боксу «Турбоком» - бронзовий призер чемпіонату Європи

З 17 по 26 березня в Румунії відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед жінок U22. Честь України відстоювала вихованка "Академії Боксу Турбоком" Діана Старкова. У чвертьфіналі наша спортсменка, яка виступає в категорії до 64 кг, впевнено виграла у представниці Італії. А в бою за вихід у фінал у впертій боротьбі Діана поступилася представниці Турціі.Такім чином Діана завоювала бронзову медаль Чемпіонату Європи з боксу U22. Група компаній "Турбоком", яка підтримує розвиток українського боксу, відзначила досягнення спортсменки цінним подарунком.

Тренер академії боксу «Турбоком» увійшов до книги рекордів України

Михайло Литвиненко - тренер академії боксу «Турбоком» - став наймолодшим тренером, який привів свого учня до звання Майстер спорту України. Михайлу Юрійовичу 24 роки. Він займається боксом сам і тренує учнів. Заявка на рекорд була подана відразу після завершення чемпіонату України з боксу серед молоді в Херсоні, де учень Михайла Литвиненка, Кирило Стоянчев став чемпіоном України і виконав норматив майстра спорту України з боксу. На офіційному сайті реєстрів рекордів України 23 березня рекорд був зареєстрований. Кирилу 18 років, він займається боксом 2,5 року.

Бойові захвати «Турбоком»

11.02.2017 пройшов 15-й відкритий чемпіонат з Джиу-Джитсу присвячений пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. Більше 200 спортсменів та 15 команд взяли участь в цьому турнірі. Не обійшли стороною і спортсмени Спортивної Академії «Турбоком». Від нашої збірної прийняло участь – 12 спортсменів.

Молодість, сила та краса Боксерского клубу «Турбоком»

Ні для кого вже не секрет, що ГК «Турбоком» підтримує розвиток українського боксу і Мас-рестлінгу. Раніше ми багато писали про наших спортсменів і зараз хочемо продовжити цю традицію.

Сьогодні, напередодні міжнародного змагання з боксу в Німеччині, яке відбудеться 17 лютого, ми хочемо представити Вам наших чарівних чемпіонок. Які не просто дуже енергійні і серйозно налаштовані на перемогу, а ще й прекрасні і багатогранні особистості. Ці прекрасні дівчата з 14 років тренуються в спортивному комплексі ГК «Турбоком».

Перемоги команди ГК «Турбоком» у мотокросі

23.10.2016 у нашому місті пройшли змагання з Суперкроссу - ІІІ етап. Як і будь-який спортивний захід Мелітополя завод по виробництву турбокомпресорів «Турбоком» не обійшов стороною мотокрос. В даному змаганні брали участь спортсмени заводу, наша команда відзначилася призовими місцями та яскравим виступом. Особливо віртуозно обходила на поворотах чоловіків юна учасниця Анастасія Финченко, яка входила до складу команди заводу з виробництва насосів. Їй не вистачило зовсім трохи часу, щоб увійти в трійку лідерів, але про все по черзі.

Чемпіонат світу з Мас-рестлінгу в Киргізії

3 - 4 вересня в місті Челпан-Ата пройшов чемпіонат світу з мас - реслінгу. У ньому взяла участь і збірна України. Ми всі чудово пам'ятаємо блискучий виступ української збірної на чемпіонаті Європи в Грузії, тому вболівальники нашої збірної очікували не менш видатного результату на чемпіонаті світу. Заздалегідь варто сказати, що українські спортсмени не просто виправдали покладені на них надії, але перевершили їх. Тим самим довівши, що настільки успішний виступ на чемпіонаті Європи не був просто випадковістю.

  

Чемпіонат Европи по мас-реслінгу у Грузії

Мас-реслінг це силовий і досить динамічний вид спорту, в якому спортсмени повинні проявити не тільки свою фізичну підготовку, але і волю до перемоги, характер. Варто відзначити і те, що за останній час мас-реслінг отримав велику популярність. У багатьох країнах з'являється все більше охочих займатися цим динамічним видом спорту. Проводяться змагання, чемпіонати Європи і світу.

Шостий всеукраїньський турнір з боксу

В м. Мелітополі пройшов 6-й за рахунком всеукраїнський турнір з боксу. Турнір був заснований на честь тренерів Валентина Олександровича Хатина і Геннадія Григоровича Ушакова. Саме ці люди, стали засновниками боксу в місті і встигли виховати не мало чемпіонів. Сьогодні таким чином учні шанують пам'ять своїх наставників.

Сторінки