Виставки

Міжнародна виставка "БелАгро-2018"

З 5 по 10 липня в торговельно-логістичному центрі "Глобус Парк" в Мінську проходила міжнародна спеціалізована виставка "БелАгро-2018". Участь у виставці взяли понад 500 компаній з 28 країн, серед яких Австрія, Великобританія, Польща, Німеччина, Данія, Іспанія, Італія, США, Україна, Фінляндія та інші. Щорічно "БелАгро" стає однією з головних майданчиків для ділових переговорів. 

Міжнародна спеціалізована виставка Агроэкспо-2018

З 26 по 29 вересня 2018 року в Кропивницького (Кіровограді) відбудеться VI Міжнародна агропромислова виставка "Агроэкспо-2018". Організатори виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Національна академія аграрних наук, Всеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів.

Група Компаній «Турбоком» запрошує Вас відвідати наш стенд на виставці SIA/АвтоТехСервіс`2017!

Група Компаній «Турбоком» запрошує Вас відвідати наш стенд на виставці SIA / АвтоТехСервіс`2017!
Щорічно наш завод бере участь у багатьох виставках країн СНД. В цьому році, ми раді повідомити, що в 2017 ми відвідаємо SIA / АвтоТехСервіс`2017. Ми будемо раді бачити Вас, поспілкуватися про наші плани на майбутнє і ознайомити Вас з останніми новинками у сфері виробництва турбокомпресорів.

Міжднародна виставка «AGROEXPO-2016».

В кінці вересня в Кропивницькому (Кіровограді) пройшла 4 Міжнародна виставка «AGROEXPO-2016». Для підприємств, які працюють в агропромисловому комплексі, цей захід став наймасштабнішим в плані спілкування, обміну досвідом.

У цьому році вразив розмах виставкових площ. Експозиції розмістилися на відкритому просторі розміром 79 000 м. кв. Ще  близько 10 тис. м. кв. були зайняті критими павільйонами.  На 6 гектарах організатори  обладнали спеціальний полігон для демонстрації роботи сільськогосподарської техніки імпортного та вітчизняного виробництва.

Запчастини і нічого зайвого

Офіційний лист оргкомітету виставки потенційним учасникам

Запрошуємо Вас відвідати 2-шу спеціалізовану виставку запасних частин до автомобільної та сільськогосподарської техніки мелітопольських виробників - Агрофорум-2010 «Запчастини і нічого зайвого».

Організатор: Об'єднання малого і середнього машинобудівного бізнесу р. Мелітополя «Кластер АгроБУМ».

Агрофорум-2012. Запрошення

Шановні колеги.  ТОВ «Мелітопольський Завод Турбокомпресорів» запрошує Вас відвідати 4-ту спеціалізовану виставку запасних частин до тракторів, сільгосптехніки і вантажних автомобілів українських виробників - Агрофорум-2012 «Запчастини і нічого зайвого» (м. Мелітополь).

Агрофорум-2012. Нові горизонти якості

Четвертий за рахунком мелітопольський агрофорум «ЗАПЧАСТИНИ І НІЧОГО ЗАЙВОГО» став рекордним за кількістю учасників і гостей. Такий інтерес до цього заходу, що став традиційним, пояснюється грамотною економічною політикою, яку впроваджуе місцева влада і серйозним контролем якості продукції місцевих виробників, що демонструється на виставці.

Міжнародний автосалон SIA-2012

З 23 по 27 травня в Київському Міжнародному виставковому центрі відбулася головна міжнародна подія автомобільного ринку країни.  20-й ювілейний міжнародний автосалон SIA 2012 приймав гостей з 13 країн.  В ході виставки свої досягнення продемонстрували компанії з світовим ім'ям, серед яких LIEBHERR, HITACHI, VOLVO, JCB, CNH, JOHN DEERE, KOMATSU та ін Презентація  Мелітопольського заводу турбокомпресорів «Турбоком» так само мала величезний успіх і зібрала чималу кількість відвідувачів стенду.

СТО ЕКСПО 2012

17 квітня завод «МЗТк-Турбоком» представляв свою продукцію в Києві  на професійній виставці «СТО експо 2012». Другу за рахунком виставку  відвідало 3000 чоловік – це директори та менеджери, які працюють в автомобільній сфері,  постійні клієнти  і просто автолюбителі. На виставці були представлені всі сегменти галузі : автозапчастини, авторемонтне і сервісне обладнання,  шини і диски та ін  Три дні стенд  Мелітопольського заводу турбокомпресорів утримував увагу відвідувачів виставки.

Сторінки