Питання-відповіді по турбінам

Ми підготували цю сторінку спеціально для вашої зручності, в ній дано відповіді на найбільш поширені питання, з якими стикаються наші клієнти. 

Якщо ви знайдете відповіді на своє питання заповніть форму внизу сторінки і з вами зв'яжеться менеджер для консультації.


Q: чи Можливо встановити турбіну на...?
A: Так. В нашому асортименті є великий вибір турбокомпресорів для тюнінга, однак добір у цьому випадку необхідної турбіни стає завданням покупця або сервісу, що здійснює тюнінг.

Q: Який термін доставки турбіни на замовлення? 
A: Строк доставки коливається від 1 до 12 днів.

Q: Чому в каталозі не вказана ціна? 
A: Ми є виробником турбін,  тому здатні запропонувати найбільш вигідну ціну, яка залежить від ціни на метал на даний момент (а вона коливається). До того ж ми надаємо знижки в залежності від обсягу, тому єдиної для всіх ціни немає.

Q: Як краще з вами зв'язатись? 
A: Будь-яким доступним для вас способом. З нашими контактами можна ознайомитися на цій сторінці. Так само можете заповнити одну з представлених на сайті форм і ми вам передзвонимо.

Q: Як мені отримати мінімальну ціну на купівлю/ремонт турбіни? 
A: Вартість турбін залежить не тільки від моделі, але і обсягу закупівель або акцій проводяться на конкретний момент. Якщо ви є нашим оптовим клієнтом то отримуєте спеціальну ціну, яка залежно від обсягів продажу. 

Q: Який ваш графік роботи? 
A: З 8:00 до 17:00 за місцевим часом відділень у будні дні та з 8:00 до 15:00 в суботу.

Q: чи Можу я забрати турбіну у вихідний день? 
A: Зрозуміло, але тільки по суботах до 15:00.

Q: Ви торгуєте китайськими турбінами? 
A: Ні, це наша принципова позиція. Ми продаємо тільки якісні турбіни власного виробництва і продукцію інших відомих торгових марок. 

Q: Справляєте ви встановлення/зняття турбокомпресора? 
A: Ні, ви можете зробити це самі, або звернутися до СТО.

Q: Яка ціна ремонту турбокомпресора? 
A: Вартість базового ремонту турбіни  для іномарки складає 1800 гривень. Точну вартість можна дізнатися тільки після проведення безкоштовної діагностики.

Q: Як вибрати потрібний турбокомпресор? 
A: найпростіший спосіб вибору нової турбіни для заміни старого – це подивитися його номер на шильді (бирці).

Q: У мене немає шильди/Я не можу прочитати номер на шильді турбокомпресора, що робити? 
A: Зателефонуйте по телефону указному на сайті або заповніть форму зворотного зв'язку, наш менеджер зв'яжеться з вами і допоможе вирішити цю проблему. Ви також можете скористатися фільтром в каталозі і знайти необхідну турбіну самостійно.

Q: Мені потрібно відремонтувати турбіну, але в моєму місті немає вашого офісу, що мені робити?
A: Зв'яжіться з нами одним із способів доступних на сайті, менеджер допоможе вам з вибором найближчого сервісного центру та транспортної компанії. 

Q: чи Здійснюєте ви взаємозалік, якщо я хочу позбутися від старого турбокомпресора і купити новий?
A: Так. За погодженням з менеджером. 

Q: Чи правда що пропонований мені турбокомпресор є абсолютно новим? 
A: Зрозуміло, якщо зворотне не було обумовлено заздалегідь. Він упакований і опломбований, до нього додається паспорт та гарантійний талон.

Q: Які гарантії на турбокомпресор ви даєте? 
A: Гарантія на нову турбіну діє протягом 1 року, а на ремонтний – протягом 6 місяців, без обліку пробігу. Але варто враховувати, що вона діє при дотриманні правил установки, експлуатації, використання оригінальних запчастин і витратних матеріалів. Описаних в паспорті і гарантійному талоні. Детальніше про умови гарантії ви можете прочитати тут

Q: В СТО сказали, що нова турбіна несправна/зламана оскільки в ній при установці виявився люфт. Як це розуміти? 
A: Для нормальної роботи турбіни люфт в певному значенні необхідний, його спеціально закладають при виготовленні. Точні розміри люфту для конкретної турбіни ви можете дізнатися у менеджера або залишити запит трохи нижче і він передзвонить вам сам.


Форма зворотного зв'язку