гарантія на турбокомпресори Турбоком - 12 місяців
Каталог

«Агровесна-2021» від Групи компаній «Турбоком», «AZMOL British Petrochemicals» і «John Greaves». Підсумки ч.1.

Агровесна Турбоком

Початок 2021 року лідери виробництва в своїх галузях вирішили почати з масштабного спільного проекту - серії промо-форумів «Агровесна-2021» для власників агрохолдингів, технічних фахівців і менеджерів фермерських господарств України.

Акцент на сільгосппідприємствах було поставлено не випадково, адже всі вони є власниками і користувачами різної сільгосптехніки, а напередодні сезону для кожного фермера важливо забезпечити свою техніку надійними деталями та якісними маслами.

Завод «Турбоком» - єдиний в Україні виробник турбокомпресорів, і наш 20-річний досвід в цій сфері має величезну цінність для власників турбованої сільгосптехніки.

Форуми «Агровесна-2021» пройшли в 8 містах України:

  • Бердянськ - 26.01.2021
  • Кропивницький - 28.01.2021
  • Вінниця - 29.01.2021
  • Харків - 03.02.2021
  • Дніпро - 04.02.2021
  • Кременчук - 05.02.2021
  • Київ - 08.02.2021
  • Одеса - 10.02.202

В процесі своєї презентації фахівці заводу «Турбоком», Віталій Роганський і Андрій Корнієнко ознайомили гостей зі сферою діяльності, історією, виробничими потужностями і продукцією Групи компаній «Турбоком».

У форматі діалогу керівник сервісного підрозділу, Віталій Роганський відповів на питання, пов'язані з експлуатацією та сервісним обслуговуванням турбокомпресорів.

Фермери отримали цінні поради про те, як продовжити життя турбокомпресора, що може привести до його поломки і як цього уникнути.
В кінці кожної зустрічі гості заходів брали участь у безпрограшній лотереї, головними призами якої були бочка масла «Азмол» і сертифікати на безкоштовний ремонт турбокомпресора на заводі «Турбоком».

Загальна кількість гостей форуму «Агровесна-2021» перевищила 200 осіб, всі вони отримали багато корисної інформації від виробників «Турбоком», «AZMOL» і «John Greaves».

А ми, в свою чергу анонсуємо другу частину промо-форумів, яка в цей раз, збере власників вантажного і пасажирського транспорту, керівників і механіків СТО та ремонтних підприємств.

Якщо ви бажаєте взяти участь у форумі - заходите на наш сайт, телефонуйте нашим менеджерам, пишіть в наші соцмережі.

Турбоком: Собственное производство и ремонт турбин

Нам важлива Ваша думка

Залишити коментар