гарантия на турбокомпрессоры Турбоком - 12 месяцев
Каталог

День міста в Мелітополі 2021-Турбоком

День города Мелитополя 2021

День міста в Мелітополі традиційно проходить в останні вихідні вересня. Визначення дат святкування має своє пояснення-ключовою галуззю економіки Мелітополя є важка промисловість і машинобудування. Оскільки міжнародне свято Дня машинобудівника святкується в останні вихідні вересня, наше місто, як історичний центр машинобудування визначив прив'язку саме до цієї дати.

Багаторічною традицією свята стало проведення виставки підприємств-виробників промислової продукції, і 237 річниця заснування Мелітополя - не виняток.

У 2021 група компаній «Турбоком» святкує своє 20-річчя. Ювілею наших підприємств буде присвячена експозиція ГК Турбоком в рамках промислової виставки на День міста, яка відбудеться 25 вересня.

Історія "Турбокома" почалася в Мелітополі в 2001 році, спочатку спеціалізацією компанії був ремонт турбокомпресорів існуючих виробників. У 2008 році запущено виробництво турбокомпресорів власної торгової марки «Турбоком». У процесі розвитку до групи компаній увійшли власні ливарні підприємства - ЛК Мелт(2014р) і завод Екопромлит (2018).

Поява ливарних заводів дозволило зробити цикл виробництва турбокомпресорів замкнутим, тим самим забезпечивши випуск всіх деталей турбін без участі сторонніх організацій.

На даний момент асортимент продукції ТМ "Турбоком" налічує більше 120 видів турбокомпресорів і більше 300 видів картриджів. Щорічно ми виробляємо 45 000 турбокомпресорів, наші сервісні центри роблять більше 10 000 ремонтів ткр. Наша продукція експортується в 30 країн світу.

20 ювілей групи компаній "Турбоком" ми відсвяткуємо 25 вересня, в рамках Дня міста в Мелітополі. Свято пройде під гаслом «продовжуємо і розвиваємо машинобудування Мелітополя» . На огляд громадськості буде представлена композиція, яка присвячена історії розвитку ГК» Турбоком", кращі співробітники будуть відзначені подарункам.

Чекаємо вас 25 вересня, о 9: 00, Вхід до парку ім. Горького з боку вул. Героїв України

Турбоком: Собственное производство и ремонт турбин

Нам важлива Ваша думка

Залишити коментар