гарантия на турбокомпрессоры Турбоком - 12 месяцев
Каталог

ГК «Турбоком» взяла участь в дипломатичній місії

Турбоком в Узбекистане

Група компаній «Турбоком» прийняла участь в місії «Україна – Узбекистан». Як це було.

В середині травня керівники українських промислових підприємств, представники міністерств та посольств, спільно з узбецькими колегами організували масштабний захід для налагодження економічних зв’язків між нашими державами: Узбецько-український бізнес-форум.  

В період з 18 по 21 травня пройшло багато ділових переговорів, екскурсій промисловими підприємствами Узбекистану, серед яких масштабний Технопарк, де розміщені успішні заводи з виробництва холодильників, прес-форм, водяних насосів, промислових кондиціонерів, та інше. За результатами зустрічей був підписаний меморандум про співпрацю між Узбекистаном та Україною.

Володимир Овчаренко та Тетяна Ляшенко, генеральний та комерційний директори Групи компаній «Турбоком», відповідно, очолили представництво машинобудівників Мелітополя у складі української делегації. Своєю продукцією ГК «Турбоком» зацікавила багатьох представників промисловості Узбекистану, а також ми знайшли нових товаришів і партнерів у складі української делегації.

З боку Республіки Узбекистан були: Адхам Ікрамов (голова торгово-промислової палати), Фуркат Сідіков (заступник міністра закордонних справ), Фарізшох Усманов (заступник голови торгово-промислової палати) і багато інших.

Висловлюємо подяку всім причетним до проведення організації дипломатичної місії! Окрема подяка Узбекистану за гостинність і відкритість до співпраці!

Турбоком: Собственное производство и ремонт турбин

Нам важлива Ваша думка

Залишити коментар