гарантія на турбокомпресори Турбоком - 12 місяців
Каталог

ГК «Турбоком» на виставці «Техагросервіс» 2021

«ТехАгроСервис» 2021

Група компаній «Турбоком» приймає участь у виставці «Техагросервіс» 2021


З 9 по 11 лютого в Запоріжжі проходить спеціалізована агропромислова виставка Техагросервіс-2021


Група компаній «Турбоком» розмістила власний виставковий стенд, на якому представлені турбокомпресори виробництва заводу «Турбоком», а також, зразки виливків наших ливарних виробництв: з алюмінію і кольорових сплавів - ливарна компанія «Мелт»; з чавуну і сталі - завод «Екопромліт».


На стенді ГК «Турбоком» працює менеджер відділу ремонту та сервісного обслуговування турбокомпресорів - Іван Мельниченко, і начальник виробництва заводу «Екопромліт» - Фелікс Гуревич.


В процесі виставки ми поспілкувалися з великою кількістю власників турбованої сільгосптехніки і автотранспорту, яких зацікавили послуги ремонту турбін МТЗ, ЮМЗ, John Deere, Case, Class, New Holland, а також турбіни виробництва ТМ «Турбоком» - єдиного в Україні заводу виробника ТКР.


Серед компаній, що виставляються на виставці «Техагросервіс» ми знайшли тих, кому цікава реалізація замовлень, пов'язаних з нашим ливарним виробництвом.


Спасибі всім, хто відвідує наш стенд, а ми продовжуємо брати участь у всіх заходах, які допомагають нам бути ближче до своїх клієнтів, чути їх, і розуміти, що для них важливо.

Турбоком: Собственное производство и ремонт турбин

Нам важлива Ваша думка

Залишити коментар