гарантія на турбокомпресори Турбоком - 12 місяців
Каталог

Агроекспо 2021. Підсумки.

Агроекспо

Щоосені у Кропивницькому збирається велична кількість аграріїв та компаній, які мають відношення до сільського господарства. Це фермери, агрохолдинги, виробники запчастин та техніки для сільського господарства. Причиною цього зібрання  є найбільша в Україні агропромислова виставка «Агроекспо». У 2021 році на виставковій площі у 125 000 м.кв. свою продукцію з 29 вересня по 2 жовтня демонстрували більш ніж 500 компаній-експонентів.

Група компаній «Турбоком» є незмінним учасником «Агроекспо». Щорічно на цій виставці ми демонструємо зразки турбокомпресорів нашого виробництва, а також продукцію з чавуну, сталі та алюмінію власних ливарних компаній – «Завод Екопромлит» та ЛК «Мелт» відповідно.

Цьогоріч «Турбоком» став частиною нового, незвичного формату: 7 підприємств-представників машинобудування Мелітополя об’єднали зусилля і виступили єдиною експозицією в рамках «Агроекспо-2021». 

В процесі роботи було проведено багато переговорів з існуючими та потенціальними клієнтами та партнерами ГК «Турбоком», відвідувачі виставки отримали інформацію про діяльність та продукцію наших компаній, а загальний стенд Мелітополя продемонстрував промисловий потенціал нашого міста і високу кваліфікацію місцевих машинобудівників.

Дякуємо всім, хто завітав на наш стенд, побачимось на нових виставках!

Щоосені у Кропивницькому збирається велична кількість аграріїв та компаній, які мають відношення до сільського господарства.

Турбоком: Собственное производство и ремонт турбин

Нам важлива Ваша думка

Залишити коментар