ЗАВОД ТУРБОКОМПРЕСОРІВ «МЗТК»

Завод «МЗТк» (торгова марка «ТУРБОКОМ») - це підприємство машинобудівної галузі України, засноване і розпочавше свою трудову історію з 2000 року. А в 2013р. створила і очолила виробничо - комерційне об'єднання «Групу «ТУРБОКОМ», що складається з промислових, ремонтних і комерційних підприємств, розташованих у країнах колишнього СРСР.

Сфери діяльності заводу:

  • виробництво турбокомпресорів (турбін, турбоагрегатів) для автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин, що випускаються в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя;
  • ремонт турбін і турбокомпресорів будь-якої складності всіх зарубіжних виробників турбонаддувов для дизельних і бензинових двигунів.

«МЗТк» сьогодні - це передове, стрімко розвивається підприємство з потужною виробничою базою, що включає ливарне, інструментальне, механічне та інші допоміжні виробництва, розташовані на загальній площі більше 4-х га.

Ливарне виробництво – лінії алюмінієвого лиття під тиском, в кокіль, з еластичних і випалюваних моделей; лінії лиття чавуну і сталі, в тому числі за газифікованими моделями.

Інструментальне виробництво – в основному задіяно виготовленням модельної оснастки для власного ливарного виробництва.

Механічне виробництво – оснащене сучасними високотехнологічними верстатами фірм GILDEMEISTER, DOOSAN, ЕМСО, OKUMA, FADAL, GOODWAY, HAAS, BIGLIA (3-х, 5-ти координатні оброблювальні центри), високоточними верстатами з ЧПК, токарно-фрезерної групи, шліфувальними, різьбонарізними, свердлильними верстатами загального застосування.

Допоміжне виробництво – включає балансувальні, термічні, слюсарно-складальні, контрольно-випробувальні ділянки, експериментальне обладнання для розробки, проектування та контролю якості випущених турбокомпресорів.

Номенклатура продукції, що випускається заводом «МЗТк» включає більше 70 моделей турбокомпресорів для наступних груп транспортних засобів та двигунів:

  • Турбокомпресори для наддуву дизельних двигунів автомобільної техніки, в тому числі і турбокомпресори для автомобілів сімейства КамАЗ, Зіл, ГАЗ, ПАЗ;
  • Турбокомпресори для наддуву дизельних двигунів ЯМЗ («Автодизель» - Ярославський моторний завод) для автомобілів сімейства МАЗ, БелАЗ;
  • Турбокомпресори для наддуву дизельних двигунів тракторної техніки;
  • Турбокомпресори для наддуву дизельних двигунів сільськогосподарської техніки;
  • Турбокомпресори для наддуву дизельних двигунів і спеціальної комунальної техніки;
  • Турбокомпресори, що перевершують за характеристиками аналоги До-36, До-27 виробництва CZ-Strakonice a.s., Чехія.  

     Конструкторсько-технологічний відділ підприємства «МЗТк» складається з кваліфікованих інженерів, досвідчених конструкторів і технологів, які працюють в тісному контакті з виробничими підрозділами та службою контролю якості. Розробка нових типів продукції здійснюється в максимально короткі терміни при використанні сучасних засобів проектування і систем автоматизації.

     Вся продукція, відповідно з системою управління якістю ISO 9001:2008, яка впроваджена і працює на заводі з 2011 року, проходить обов'язкові передпродажні випробування на спеціалізованому стендовому обладнанні, де остаточно підтверджується відповідність турбокомпресорів торгової марки «ТУРБОКОМ» вимогам технічних регламентів та ГОСТ.